MALTA KAVA

Klasikinė, subtilioji „Selection“ ar be kofeino – išsirinkite savąjį magišką aromatą ir mėgaukitės kasdien. Kruopščiai atrinktos pupelės paskrudinamos ir prieš malant atšaldomos, kad išsaugotų ypatingą aromato šviežumą iki kol atsidurs Jūsų puodelyje. Pagaminta Vokietijoje.

MALTA KAVA

TIRPIOJI KAVA

Tirpioji kava „Jacobs“ – magiško aromato, skonio ir praktiškumo dermė. Platus pasirinkimas tiems, kurie nori puodelio gardžios kavos greitai ir paprastai. Dėl pažangiausios džiovinimo šaldant technologijos mėgausitės išties kokybiška ir patogiai paruošiama kava.

TIRPIOJI KAVA

TIRPI MALTA KAVA

„Jacobs Barista“ – tai tirpios ir maltos kavos derinys. Mėgaukitės sodriu skoniu, magišku aromatu ir nepaprastu patogumu viename!

TIRPI MALTA KAVA

CAPPUCCINO KAVOS GĖRIMAI

Įpilkite, išmaišykite ir mėgaukitės tiršta cappuccino puta! Švelni „Jacobs Cappuccino Original“ arba vanilės skonio „Jacobs Cappuccino Vanilla“ – kaip niekad lengvai paruošiamam malonumui.

CAPPUCCINO KAVOS GĖRIMAI

KAVOS GĖRIMAI

Kavos gėrimai „Jacobs“ – lengvas paruošimas ir skonių įvairovė kiekvienam. Nepamainomas pasirinkimas gardžiai kavos pertraukėlei namie ar išvykoje su draugais, kai kavos norisi čia ir dabar!

KAVOS GĖRIMAI

KAVOS PUPELĖS

Mėgaukitės klasikiniu skoniu arba išbandykite aksominio švelnumo „Crema“ ir sodriąją „Espresso“. Skirtingi skrudinimo lygiai, atskleidžiantys poskonių įvairovę. Kruopščiai atrinktos, ekspertų paskrudintos pupelės. Pagaminta Vokietijoje.

KAVOS PUPELĖS

ALIUMINIO KAPSULĖS

Aliuminio kapsulės geriausiai išsaugo „Jacobs“ kavos skonį ir kvapą.
Kapsulės tinka „Nespresso“® * kavos aparatams.

*Naudojamas prekės ženklas priklauso trečiajai šaliai ir nesusijęs su JACOBS DOUWE EGBERTS.

Naujosios „Jacobs“ aliuminio kapsulės yra skirtos „Nespresso“® * kavos aparatams, išskyrus „U“® *, „Umilk“® *, „Expert“® *, „Expert & Milk“® *, „Prodigio“® * ir „Prodigio & Milk“® *
aparatus, kurie buvo įsigyti nuo 2016 m. liepos 25 d.

ALIUMINIO KAPSULĖS